מה הוא קבלן אינסטלציה וכיצד נבחר?

התשתיות בבית שלכם כוללות את תשתיות המים והביוב. תשתיות אלו הן חלק מהותי בבית, והן למעשה אלו שמאפשרות לכם לחיות בו בצורה בריאה ונוחה. קבלן אינסטלציה הוא למעשה הסמכות העליונה בכל מה שקשור לתשתיות המים והביוב בביתכם. אינסטלטור רגיל, הוא מומחה בתיקון תקלות בצנרת ובמערכות השונות, כמו פתיחת סתימות, או טיפול בנזילה.

קבלני אינסטלציה לעומת זאת, הם למעשה סמכות עליונה בכל מה שקשור לתשתית האינסטלציה שלכם. הם מסוגלים להקים תשתית אינסטלציה חדשה מאפס, להניח צנרת חדשה, ובנוסף כמובן לטפל באופן שלם בכל תקלה שלא תצוץ. הצורך בקבלן אינסטלציה יכול לנבוע מתקלה שאינסטלטור רגיל לא היה מסוגל לתקן, או פשוט בשל צורך בשדרוג מערכות הצנרת בבית.

 

איך נבחר קבלן איכותי ?

בחירה של קבלן אינסטלציה חייבת להיעשות רק לאחר תהליך בחירה קפדני. לרוב, כאשר מעסיקים קבלן אינסטלציה במקום אינסטלטור רגיל, מדובר בעבודות תשתית גדולות, הדורשות מיכון מתקדם ומיומנות גבוהה. מאחר ומחיר אי הצלחה בביצוע עבודות אלו הוא גבוה, עלינו לבחור רק קבלני אינסטלציה מומחים ברמות הגבוהות ביותר. הדרך לבחור קבלן אינסטלציה איכותי היא תוך תשומת לב למספר דגשים עיקריים:

 

חיפוש אינטרנטי

היום, לרוב קבלני האינסטלציה אתר אינטרנט המציג את השירות אותו הם מספקים. השירותים המפורטים באתרי האינטרנט, יחד עם היכולת ליצור קשר ולבצע השוואות מחירים בין כמות גדולה של קבלני אינסטלציה, הופכת את החיפוש ברשת לצעד הראשון הכדאי ביותר עבורכם.

 

התמקדות באזור המגורים

ערים שונות בארץ מכילות תשתית אינסטלציה מסועפת ומורכבת. ההיכרות של קבלן אינסטלציה עם אזור מסוים, היא תהליך הנבנה במשך שנים ארוכות של עבודה. לכן, יש יתרון בבחירה של קבלן אינסטלציה אשר פעל בעבר באזור המגורים שלכם. כך, תוכלו להבטיח שהוא בעל ידע על מפת התשתיות שיוכל לאפשר לו לבצע את העבודה במהירות ויעילות.

 

המלצות

הכלי הוותיק ביותר לאיתור קבלני אינסטלציה הוא המלצות. המלצות הן אמנם כלי יעיל, אך הוא בסופו של דבר משקף את דעתו של אדם אחד, שקיבל שירות ספציפי. יש לקחת את ההמלצות בחשבון, אך בערבון מוגבל. זכרו שקבלני אינסטלציה מספקים מגוון עצום של שירותים שונים, ולכן המלצה של לקוח בודד על שירות ספציפי שניתן לו לוו דווקא תהיה משקפת.

 

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

בדרך כלל בחירה בקבלן אינסטלציה תעשה בשביל לבצע עבודות תשתית גדולות באופן יחסי. ההשקעה הרבה מבחינה כספית בעבודות התשתית הללו, יחד עם הרצון שהן יתבצעו באופן מושלם, מייצרים צורך לבחור בקבלן אינסטלציה מעולה. כדי לדעת שבחרתם נכון, כדאי מאוד להיכנס לאתר שיפוצים פלוס.

האתר מפרט מגוון של קבלני אינסטלציה, ואף מבקש באופן פעיל חוות דעת מלקוחות שקיבלו דרכו שירות. כך, תוכלו לבחור בעל מקצוע קרוב אליכם גיאוגרפית, עם שורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

אולי תאהבו גם את

רשת אלחוטית
פלאפון חבילות סלולר

החיפוש אחר חברת תקשורת כזו או אחרת שתציע לכם את חבילת הסלולר הכי טובה שיש הוא חיפוש שכולנו מכירים. לכן ברור מדוע גם אתם, דווקא

קראו עוד »
דמויות יושבות על משקפים
קרן פנסיה נבחרת – בעד ונגד

אחת הסוגיות המטרידות מזה זמן את הממונים על נושא החסכונות בכלל, והחסכונות הפנסיונים בפרט במשרד האוצר, הינה האחוז הגבוה מקרב העובדים השכירים והעצמאים כאחד, אשר

קראו עוד »
ספר פתוח
תוכנת עימוד להכנת ספרים

רבים מאיתנו יודעים שאין כמו ספר טוב שיעשה קצת נעים לנשמה בסוף יום עמוס וקשוח של עבודה ולימודים. בעת קריאתכם ודאי הבחנתם בעיצוב הספר החל

קראו עוד »
איש צבא
הכל על מילואים

שירות המילואים בצה"ל הוא חוויה שישראלים רבים חווים ובמהלכה נזכרים בשירות הצבאי שלהם מי בערגה ומי בסבל. כל משרת מילואים צריך לדעת מה הזכויות והחובות

קראו עוד »