חיפוש

דלתות לבית

דלתות הפנים אשר קיימות כיום בשוק מאפשרות לכל אדם לקבל בביתו דלת במסגרת של עיצוב אישי וייחודי אשר משתלב עם העיצוב הכללי של הבית, כאשר הדלת נבחרת ע"פ טעמו האישי של בעל הבית.

דלתות לבית – פרקטיות ועיצוב

דלתות הכניסה לחדרים בבית, הן לחדרים פנימיים והן דלת הכניסה אינן מקבלת התייחסות כפי שהיה בעבר. כיום, התבססה ההבנה כי בניגוד לתפיסה הרווחות כי מטרתה של הדלת היא פונקציונאלית בלבד אשר משמשת למעבר בין החדרים וכניסה לחלל הבית, כיום התפיסה היא שדלתות לבית הן פריט עיצובי לכל דבר ועניין, ולכן ניתן דגש רב על העיצוב של הדלתות כמו גם על הפרקטיות והעמידות שלהן. מדובר ברכישה אשר לה משקל רב הן מבחינה תקציבית (לרוב הבתים בממוצע כ 5 דלתות בבית) והן מבחינת העובדה כי מדובר בפריט אשר אמור להישאר איתנו למשך זמן רב מאוד ולהחזיק מעמד. על כן, לבחירה בדלתות לבית ישנם מרכיבים רבים שיש לקחת בחשבון בטרם הרכישה.

דגשים חשובים בטרם רכישה של דלתות לבית

לאור הפריחה הקיימת כיום בתחום דלתות לבית קיימות אופציות רבות עבור כל אדם, באופן כזה שהוא יכול לרכוש דלתות מעוצבות אך גם פרקטיות. אנו עדים בשנים האחרונות למגוון רחב מאוד של סגנונות שונים עבור דלתות הבית, וכיום ניתן למצוא שפע רב של דלתות אשר משלבות משילוב של מספר חומרים יחדיו, כמו גם את העובדה כי דלתות לבית כיום מעוצבות בעיצוב אישי והן מוקפדות, יפות ופרקטיות הרבה יותר מבעבר. הן קלות לתחזוק ולניקוי וניתן לצרף להן מגוון משקופים, צוהר ועיטורי ניקל על פי העדפות הלקוח. על כן, טרם הבחירה בדלתות הבית חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים: העיצוב של הדלת צריך להתכתב עם סוג החדר, ובאמצעות החומר המתאים. כמו כן, חשוב שעיצוב הדלת יהיה הרמוני עם עיצוב הדירה באופן כללי.

 

מה חשוב לדעת בטרם רוכשים דלתות פנים בעיצוב אישי?

מעוניינים להתרשם ממגוון רחב של דלתות לבית? חברת שערי ברכה היא כיום החברה המובילה בישראל לייצור ושיווק דלתות פנים מעוצבות ודלתות כניסה בכל עיצוב וגמר משנת 1998. שערי ברכה מייצרת את כל מוצריה בישראל, ומעסיקה את טובי הנגרים בארץ. תהליך הייצור הפרטני של שערי ברכה משלב את איכות הדיוק של פסגת הטכנולוגיה עם יד מכוונת אישית, וזאת כדי לספק ללקוחות דלתות ייחודיות בסטנדרט ללא פשרות. מעבר לגוונים הנפוצים והמוכרים, מציעה שערי ברכה דגמים וגוונים בלעדיים אשר מבטיחים לכם שליטה עיצובית מלאה ומקורית, כמו גם עבודה צמודה עם אנשי השירות הטובים ביותר בתחום אשר יעניקו לכם מעטפת שלמה הכוללת את האנשים הטובים ביותר בתחום אשר יעניקו לכם דלתות לבית אשר הן פרקטיות, מעוצבות ובעיקר כאלו אשר יישארו אתכם למשך שנים ארוכות.

ניתן להיכנס אל האתר של דלתות שערי ברכה ולקבל מידע נוסף.

אולי תאהבו גם את

grill
גריל גז כל היתרונות

גריל גז כל היתרונות כאשר אנחנו מנהלים מטבח של מסעדה, בית קפה או אולם אירועים מלאכת הבישול צריכה להיות מדויקת יותר מאשר בבית הפרטי שלנו

קראו עוד »