המדריך המלא ראשית Blogging 

מיחזור משכנתא – המדריך המלא

ישראל נחשבת לאחת המדינות היקרות ביותר בעולם, והדבר בא לידי ביטוי גם בקושי התהומי לרכוש דירה. על פי נתונים אחרונים, מספר המשכורות הנדרשות לרכישה של דירה בישראל הינו מבין הגבוהים בעולם. המוח היהודי, כיאה למוח היהודי, חשב על פתרון למצב בעייתי זה, בעקבותיו הגיחה לעולם המשכנתא. בכמה מילים ניתן להגדירה כמשכון של סכום כסף כנגד נכס קנייני בו מעוניין הרוכש. בעוד המונח משכנתא שגור למדי בקרב הישראלים, רבים לא מודעים כלל לאפשרות של מיחזור משכנתא. במהלך מאמר זה נפרוט בפניכם מידע הנוגע להליך חשוב זה ואת השיקולים המתלווים לו. גם אם הנכם מודעים לחלק לא מבוטל מן האמור במאמר זה, המלצתנו היא להמשיך ולקרוא שכן ייתכן ויתמזל מזלכם – ותיתקלו במידע בעל ערך.

המדריך המלא

מיחזור משכנתא – כל שאתם צריכים לדעת

אם כן, במה למעשה מדובר? משכנתא לוקחים בריבית קבועה, לרב, ולפרק זמן גדול הנע בין 5 ל-30 שנים, זאת כולם יודעים. אך האם ידעתם כי במקרים מסוימים ניתן למחזר את המשכנתא, כלומר ליהנות מתנאים טובים יותר בעבור הסכום שנשאר לכם לשלם עד לסילוקה? אכן הדבר אפשרי, אך יש לזכור כי אין מדובר ב-“פתרון קסם”, אלא בכזה אשר יש לערוך בדיקות מקיפות טרם ההחלטה הסופית לגביו. טרם ההחלטה האם יש לבחור בהליך מסוג מיחזור משכנתא, יש להתחשב במספר נתונים:

 • יכולתכם הכלכלית: זהו מבין הנתונים המשמעותיים ביותר בהם יש להתחשב בבואכם לקבל החלטה האם לבחור במיחזור משכנתא. יש לזכור כי ההליך כולל במהותו שינוי של גובה ההחזר החודשי. על כן, כמובן כי גובה ההחזר החודשי תלוי ומשתנה בהתאם ליכולתו הכלכלית של החב.

 

 • גובה הריבית במשק: כיום, ובזכות שינויים רגולטוריים בשוק הבנקאות הישראלי, ניתן ליהנות מריבית הנמצאת במצב של שפל תקדימי. מצב זה מאפשר לכם, באם יכולתכם הכלכלית מאפשרת זאת, לשקול בחיוב יתר את האופציה לעשות מיחזור משכנתא.

 

 • גובה עמלת ההיוון: באם טרם נתקלתם במושג זה, ניתן להגדירו כ-“קנס” אותו יש לשלם בעת יציאה מן המשכנתא טרם למוסכם. כאמור, זהו סכום הנדרש לתשלום באם חב מעוניין למחזר \ לסלק את המשכנתא שלא באחת ממסגרות היציאה עליהן הוסכם בעת חתימת הסכם המשכנתא הראשוני. גובה עמלת ההיוון אינה קבועה ומשתנה כמובן בהתאם לאשר הוסכם במעמד החתימה הראשוני. חישוב העמלה תלוי בגורמים שונים הכוללים בין היתר את פרק הזמן הנותר לסילוק המשכנתא, גובה הריבית הנוכחית, גובה ההחזר החודשי ונוספים.

 

 • הוצאות נלוות נוספות: הנקודות המפורטות לעיל אינן מלוא ההוצאות אליהן חשוב להיות מודעים בעת שקילת מיחזור משכנתא. חשוב להיות מודעים להוצאות נוספות כדוגמת שכירת שירותיו של מומחה בעל רקע כלכלי, עורך דין, נוטריון ואף שמאי. בנוסף לכך, יש להיות מודעים לעובדה כי ייתכנו הוצאות נוספות בדמות ריביות שונות. על מנת להבין את גובה ההוצאות במלואן, יש לקבוע פגישת ייעוץ עם נציג הבנק.

על מנת ולנסות לקבל מושג טוב יותר באשר למידת הכדאיות הכלכלית הטמונה בהליך, ניתן לעשות שימוש במחשבון מיחזור משכנתא. ניתן למצוא מחשבון מחזור באתר wayout. אל מחשבון זה, אותו ניתן למצוא במגוון אתרים באינטרנט, יש להזין מספר נתונים כדוגמת הסכום שנותר לכם לשלם, גובה הריבית הקודמת לצד הריבית החדשה, גובה ההחזר החודשי ונוספים. עם זאת, חשוב לציין כי מדובר באינדיקציה בלבד, ואין לקבל החלטה רק על סמך התוצאה המתקבלת מהמחשבון. על מנת להגיע לידי ההחלטה המושכלת ביותר, מומלץ להיוועץ במומחים בעלי רקע כלכלי, לצד היוועצות כמובן במכרים עליהם אתם סומכים ואשר עברו את ההליך בעברם.

 

Read More
beach 15712 640 - חופשה משפחתית שלא תוכלו לשכוח גם בעוד שנים רבות Blogging 

חופשה משפחתית שלא תוכלו לשכוח גם בעוד שנים רבות

מחפשים חוויות חדשות שתרצו לעבור עם הילדים? נמאס לכם שכל החופשות שלכם, בסופו של דבר, נראות פחות או יותר אותו דבר? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם, כי מי לא היה רוצה ליהנות מבילוי מיוחד עם הילדים שלו מידי פעם? לכן אנחנו מציעים לכם את האפשרות של קרוזים מסביב לעולם, כי מה יכול להיות מיוחד יותר מאשר הפלגה באוניית פאר? יש היום אוניות שמציעות אירוח ברמה של חמישה כוכבים כך שמעבר לכל היעדים שאליהם תגיעו, גם הבילוי באוניה עצמה יהיה מיוחד ומוצלח, אז למה שלא תנסו זאת?

 

איך עומדים במחירי הקרוזים?

 

קרוזים, כמו חופשה במלונות באילת, זה לא דבר זול. למעשה, ככל שהאוניה שבה אתם בוחרים יותר מפוארת, כך המחיר הסופי יהיה גבוה יותר. יתרה מכך, אם אתם לא רוצים להסתפק בחדר יחסית פשוט, זה טבעי שמחיר החופשה יעלה עוד יותר, אך מצד שני, גם מדובר כאן על חוויה שלא מהעולם הזה. היחס שתקלו יהיה נהדר, השירות מתקדם ואדיב והפינוקים פשוט אינסופיים. מי שיוצא לקרוזים מסביב לעולם נהנה מאוכל נהדר ומאינספור פעילויות שמחכות על האוניה לכל הגילאים, כך שאין ספק שתהיה כאן תמורה למחיר. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון גם את העובדה שמידי פעם יש מבצעים טובים שחבל לפספס, הנחות ואפיל סוגים שונים של קופונים כך ששווה לבדוק את כל הפרטים הללו לפני שמשלמים על הנופש.

חוויה משפחתית

 

האם זו חופשה המתאימה גם לילדים?

 

אם בעבר גם אתם, כמו רבים אחרים, חשבתם שחופשה של קרוזים מסביב לעולם מתאימה יותר לזוגות אוהבים מאשר למשפחות עם ילדים, כדאי שתדעו שאתם טועים. למעשה בימינו יש אפשרות למצוא גם לא מעט פעילויות שמתאימות לילדים על האוניות השונות, בין אם זו בריכת שחייה, מקום למשחקים, טרמפולינות ועוד הרבה הפתעות אחרות כמו חדרי משחק מחשב ועוד. לכן תוכלו להיות בטוחים שגם הילדים שלכם, כמו כל שאר הילדים על האוניה, ייהנו מכל רגע בחופשה הקרובה ואין ספק שזו תהיה בחירה מופלאה למשפחה שלכם.

 

מידע נוסף ניתן לקבל באתר של דיירקטקרוז – הפלגות נופש לכל העולם

Read More
נופש Blogging 

הכול על נופש כשר

בכל הפעמים האחרונות שבהן יצאתם לחופשה נשארתם למעשה בגבולות ישראל ואתם רוצים לשנות זאת? מעוניינים לצאת לנופש במקומות אחרים בעולם אך אתם חוששים מנושא הכשרות? אם כך, בהחלט אפשר להבין אתכם. למעשה, זו הסיבה העיקרית שבגללה הרבה אנשים השייכים למגזר הדתי נוהגים לצאת לחופשה מאורגנות בחו״ל, שכן אז יש מי שדואג לכל העניינים. עם זאת, לא לכל אחד מאיתנו חופשה מאורגנת יכולה להתאים ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע אתם מחפשים אלטרנטיבה לעניין. זה נשמע לכם כמו משהו בלתי אפשרי? אם כך, כדאי שתדעו שהיום נופש כשר זה משהו שאתם יכולים גם לארגן לבד, אז למה אתם מחכים? נופש כאשר יאפשר לכם לנסוע לחופשה מפנקת כמו חבילות להוואי, אחרת ושונה בקלות, אז למה לא? בנופש שהוא כולו כשר אתם לא צריכים לחשוש בכל פעם כשאתם אוכלים משהו ולכן בהחלט שווה לבדוק איך אתם עושים זאת, שכן יש הרבה מדינות ששווה לבקר בהן בעולם.

נופש ראשית

מלון מפנק וכשר שמתאים בדיוק לכם

 

בימינו, כדי לבחור מלון כשר וכדי להזמין בו מקומות אתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית, אז למה אתם מחכים? למעשה יש היום פלטפורמה שיכולה להציע לכם מספר מלונות כשרים איכותיים, כולל דירוג של אורחים, ציונים ומידע רב שמפרט כל מה שמחכה לכם במקום. לכן, אם תמיד חלמתם על נופש כשר שלא תצאו עליו עם קבוצה מאורגנת, אנחנו מציעים לכם עוד היום להזמין מקומות. בדרך כלל במלונות כשרים יש אפשרות ליהנות לא רק מאוכל נהדר, טעים וכשר אלא גם מצוות שמבין מהם הצרכים שלכם. יש במלונות כאלה מעלית שעובדת עם שעון שבת ויש גם אפשרות ליהנות ממיטות יהודיות אם זה חשוב לכם, כך שהנוחות לא נגמרת רק בחדר האוכל. כמו כן, בדרך כלל מלונות כאלה נמצאים קרוב מאוד לבית כנסת כך שגם מהבחינה הזאת צפויה לכם חוויה נפלאה, אז למה שלא תזמינו מקומות עוד היום?

 

כמה באמת עולים מלונות כאלה?

 

אם מה שמטריד אתכם סביב הזמנת החדר שלכם במלון כשר כזה או אחר, נשמח לספר לכם שלא תמיד זו חייבת להיות הוצאה כלכלית גדולה מידי. ממש כפי שקורה גם במלונות אחרים, אנחנו יכולים לראות שגם במלונות הכשרים יש מבצעים נהדרים לפעמים ויש גם עונות שבהן זה יעלה לכם פחות. חופשה כשרה זה כבר מזמן לא משהו יקר מידי, ובטח שלא בימינו – עם הטיסות הזולות שיש. לכן, בין אם אתם חולמים על נופש זוגי ושקט ובין אם אתם רוצים שגם הילדים יבואו, כדאי יהיה לבדוק את הפרטים לעומק ולהזמין לעצמכם מקומות עוד היום. אתם תראו שתחזרו מרוצים מהחופשה הקרובה ואין ספק שמיד תתחילו לחלום על החופשה הבאה במקומות שונים בעולם שתמיד רציתם לראות מקרוב.

 

רוצים לדעת איך דתיים מטיילים כיום? למעבר לכתבה.

Read More
הופעה ייחודית Blogging 

אמן חושים וההופעה הייחודית שהוא מציע לכם

מתי בפעם האחרונה עצרתם הכול ונזכרת שהחיים יכולים להיות גם מצחיקים, אחרים ומרגשים? ומתי יצאתם לחוויה בלתי נשכחת עם צוות העובדים שלכם? אם אתם לא זוכרים מתי זה קרה, אנחנו מציעים לכם לעשות משהו בנידון עוד היום. אחת מהאפשרויות היא להתכנס ביחד, בין עם זה עם החברים, המשפחה או צוות העובדים, ולהזמין אמן חושים מקצועי שיופיע בפניכם. אמן חושים בדרך כלל ייתן לכם הופעה אחרת, שונה ומיוחדת שתגרום לכם להישאר עם פה פעור , אז למה שלא תפרגנו לעצמכם בילוי כזה? להתנתק מידי פעם ממה שאתם מכירים, לזרום ולתת לאיש מקצוע לגנוב לכם את המחשבות או לנחש על איזה מספר חשבתם, זו חוויה שלא תוכלו להישאר אליה אדישים כך שבהחלט כדאי לנסות זאת.

 

מופע מרגש, מסעיר ומצחיק

 

אם חשבתם לרגע שאמן החושים יוכל רק לגרום לכם להיות המומים כי הוא ינחש על איזה מספר חשבתם, כדאי שתדעו שזה הרבה מעבר לכך. יש למעשה אמני חושים שיוכלו אפילו לגרום לכם לשכוח את שמכם! בנוסף לכל אלה, אם תפנו לאדם שמגיע עם הרבה ניסיון וכריזמה אישית, אין ספק שתוכלו להתרגש מכך שהוא מצחיק אתכם והופך את הערב כולו לחוויה נפלאה. זה לא משנה אם אתם חוגגים יום הולדת חמישים בסלון הבית שלכם עם החברים הכי טובים או שאתם עושים ערב עובדים שצריך לגבש בין אנשי הצוות, כי בכל מקרה זו יכולה להיות חוויה נפלאה ומרגשת במיוחד. לכן, בפעם הבאה כשאתם חולמים על חוויה אחרת ורוצים לצאת מהשגרה, כדאי יהיה לבדוק את האפשרות של הזמנת אמן חושים מקצועי שמגיע עם ניסיון עשיר.

הופעה ייחודית ראשית

מופע במחיר שלא הכרתם

 

תמיד כשאתם מזמינים מופעים, מרצים אורחים או כל מיני אנשי מקצוע לערבי גיבוש ובילוי זה עולה לכם הרבה? בטוחים שגם הפעם תשלמו הון, כי הרי אמן חושים הוא איש מקצוע לכל דבר? אם כך, בוודאי תשמחו לדעת שלא תמיד זה המצב. לאמן החושים שלכם יש אפשרות להציע מחירים מיוחדים ובנוסף לכך, יש לקחת בחשבון את העובדה שלא כל אנשי המקצוע מהתחום הזה גובים בדיוק את אותם המחירים. מה שבדרך כלל ישפיע על המחיר הסופי זו השאלה:

 

 • לאיזה אמן אתם פונים?
 • עד כמה הוא מוכר ומה הניסיון שלו?
 • כמה זמן נמשך המופע שהוא עושה?
 • והאם הוא צריך לנסוע למקום מרוחק כדי להופיע בפניכם?

 

כל הנתונים הללו יכולים להשפיע על המחיר הסופי ולכן אנחנו מציעים לכם להיות ערים לכך. כמו כן, תמיד יש אפשרות לקבל הצעות מחיר מיוחדות ואפילו לבקש הנחה, כי מי אמר שלהזמין אמן חושים מקצועי זו חייבת להיות הוצאה כלכלית מוגזמת מידי? את כל המידע אודות המחירים וההופעות תוכלו לקבל ישירות מאמני החושים, אז למה אתם מחכים? לחצו כאן.

 

Read More

מטבחי גינה בעידן המודרני 

אם יש לכם גינה יחסית גדולה ויפה אתם בוודאי מבלים בה לא מעט, במיוחד בעונת האביב והקיץ. מה יכול להיות נעים יותר מאשר לשבת בגינה? לראות את הילדים משחקים בה וגם לקיים בה ארוחות משפחתיות מפנקות? עם זאת, במידה וגם אתם מארחים מידי פעם את בני המשפחה שלכם, או את החברים הכי טובים, לארוחות בגינה, אתם בוודאי יודעים לומר עד כמה ההתארגנות לכך מראש מורכבת. צריך להביא את כל הדברים הנדרשים מהמטבח, בין אם מדובר על כלי הגשה, אוכל או משקאות. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, רוצים לשדרג את חייכם בגינה וכדאי שתדעו: מטבחי גינה הם הפתרון הכי טוב שיש. זה לא במקרה שניתן לראות היום בכל כך הרבה בתים מטבחי גינה איכותיים, כך שבהחלט יכול להיות שהגיע הזמן שגם אתם תתקינו מטבח כזה בגינתכם.

מאיפה מתחילים?

כמובן שככל שיש דרישה יותר גדולה למטבחי גינה כך גם ניתן לראות יותר ויותר סוגים של מטבחים. לכן עולה השאלה איך תוכלו לבחור את המטבח המושלם עבורכם והאם יש הבדל בין המטבחים השונים. ההמלצה שלנו היא לבדוק כמה שיותר פרטים לפני שאתם מוציאים את כרטיס האשראי שלכם ומשלמים, כי חשוב שתבחרו את המטבח המושלם עבורכם. לשם כך כדאי לכם תחילה לבחור את המקום שבו תעמידו את המטבח בגינה שלכם כי זה יעזור לכם להחליט, בין היתר, מה צריך להיות הגודל שלו. העניין הוא שיש היום מטבחי גינה מאוד גדולים לצד מטבחים יחסית קטנים ולכן חשוב שתדעו מה דרוש לכם מבחינת הנתונים הפיזיים. בנוסף, מאוד מומלץ לבדוק את שאלת העמידות, כי הדבר האחרון שאתם רוצים זה לקנות מטבח גינה בלא מעט כסף ולגלות תוך זמן קצר שהוא נהדר, מתמלא בחלודה או משחיר. לכן חשוב לבדוק איזו חברה אחראית על ייצור המטבח ובנוסף, מי יתקין לכם את המטבח בגינה? אל תנסו לעשות את זה לבד, כי אפילו אם יש לכם “ידיים טובות”, בסופו של דבר המומחים יתקינו את המטבח בצורה מקצועית, מהירה וטובה יותר.

כמה זה יכול לעלות לכם?

חשוב לדעת שבימינו, בתחום של מטבחי גינה מבית חסון מטבחים, השמיים הם הגבול מבחינת המחיר. אתם יכולים לקנות גם מטבח לגינה שלכם בעשרות אלפי שקלים ולכן חשוב שתחליטו מראש על איזה תקציב אתם עומדים. האם אתם באמת חייבים להוציא כל כך הרבה כסף על המטבח החדש שלכם? התשובה היא חד משמעית לא. היום, כאשר אתם יכולים גם לקנות מטבח זול יותר ועדיין להבטיח שהוא יהיה איכותי ומאובזר, אין שום סיבה לקנות את המטבח הכי יקר שיש. מה שכן, כמובן שכדאי לכם לברר מראש שהמטבח החדש יגיע עם אחריות לכמה שיותר זמן כי זה יעיד ברוב המקרים על האיכות שלו.

Read More
מהרגליים ראשית - המופע שיפיל את המשפחה שלכם מצחוק Blogging 

המופע שיפיל את המשפחה שלכם מצחוק

חושבים איך לבלות ביחד? רוצים לחגוג את יום ההולדת החמישים שלכם עם כל בני המשפחה היקרים לכם בצורה מיוחדת ושונה? אם כך, כדאי שתדעו שיש הרבה אפשרויות שעומדות בפניכם. ניתן לבחור בין לא מעט מופעים ואירועים שונים, ואין ספק שאחד מהרעיונות הכי מקוריים שנוכל לחשוב עליהם הוא להזמין אמן חושים שיעשה לכם מופע טלפתיה מיוחד במינו. מתי בפעם האחרונה הייתם עדין לכזאת חוויה? ומתי ראיתם הופעה של אמן חושים מקצועי? אפילו אם אתם שייכים לאנשים היותר סקפטיים שיש בעולם, עדיין אי אפשר להתעלם מכך שאמני החושים עושים עבודה מרהיבה שאי אפשר להישאר אליה אדישים. בנוסף לכך, יש היום אמני חושים שיגיעו אפילו לסלון הפרטי שלכם ויעשו לכם מופעי טלפתיה מרהיבים, אז למה לחשוב פעמיים?

 יפיל מהרגליים

מופע מרגש לכל אורך הדרך

 

בין אם אתם חוגגים יום הולדת חשוב ורוצים להפיק ערב מופלא ובין אם אתם חושבים על אירוע לעובדים שלכם, אין ספק שתרצו לבחור את המופע הכי טוב שקיים. הרעיון הוא להזמין אמן חושים שלא רק יהמם את המוזמנים, אלא גם יגרום להם לקחת חלק, להשתתף ולהיות כמה שיותר אקטיביים לכל אורך הבילוי הזה. בנוסף לכך, אמן החושים שלכם צריך לדעת לרגש וגם להתאים את עצמו לקהל. לדוגמא, האם איש המקצוע יעשה את אותו מופע בפני אנשים צעירים בני שלושים ובפני אנשים מבוגרים בני שישים? והאם אמן החושים יתנהג אותו הדבר בדיוק מול קהל של מאות עובדים או מול משפחה קטנה שרוצה לחגוג ביחד? התשובה היא שאם מדובר על אמן מקצועי הרי שהוא יידע איך להתאים את עצמו ואת המופע שלו לאנשים שיושבים מולו. לכן בהחלט כדאי לכם לבדוק לאיזה אמן חושים אתם פונים, כי אם יש משהו בטוח, זה שתרצו לקבל תמורה מלאה למחיר שאתם עומדים לשלם. כמו כן, אם חשוב לכם שהקהל ייקח חלק בחגיגה הזאת, אין ספק שעדיף יהיה להזמין אמן שגם יודע לשתף את הקהל, נותן לחלק מהאנשים משימות ובכך גורם להתלהבות עוד יותר גדולה.

 

מה חשוב לברר לגבי אמן החושים לפני שמזמינים אותו?

 

כדי לבחור אמן חושים מתאים כמו זיגי אמן החושים, צריך לעשות כמה בירורים, כמו לדוגמא:

 

·         ממתי הוא עושה מופעי טלפתיה?

·         האם יש לו ניסיון ספציפי במופעים מול אותו סוג קהל כמו הקהל שלכם?

·         האם יש מי שיוכל להמליץ עליו?

·         כמה הוא יגבה מכם עבור המופע?

·         מה בדיוק כולל המופע וכמה זמן הוא נמשך?

 

בנוסף לכך, כדאי יהיה גם לברר האם אמן החושים שאליו אתם פונים יוכל להגיע לכל מקום שבו אתם נמצאים. מופע טלפתיה זו חוויה נפלאה ואת תראו שאחרי הפעם הראשונה שבה תיקחו חלק בחוויה כזאת, לא תוכלו לחכות כבר לפעם הבאה! מתוך הרבה אמני חושים שמציעים לכם שירות בישראל אין ספק שהכתובת הטובה ביותר היא אמן החושים עשהאל דרייר, אז למה שלא תפנו אליו כבר עכשיו? עשהאל מגיע עם ניסיון רב, אהבה אינסופית לאנשים וחוש הומור נפלא. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאיתו מופע הטלפתיה יהיה חוויה בלתי נשכחת ואין ספק שלא תצטערו על בחירה שכזו.

Read More
כל מה שצריך לדעת על הר הכסף ראשית Blogging 

הר הכסף וכל מה שאתם חייבים לדעת עליו

בשנים האחרונות כולנו שומעים את המונח הזה: “הר הכסף“, שכן יש לא מעט פרסומות שנעשות בתחום הזה. עם זאת, האם עצרת פעם לחשוב ולבדוק במה באמת דברים אמורים? והאם יצא לכם לחשוב שאולי גם לכם מגיעים כספים שונים? האמת היא, שלא תמיד אנשים עושים זאת כי הפרסומות נראות כאילו הן מיועדות למישהו אחר. עם זאת, כדאי שתדעו: בהחלט יכול להיות שבמסגרת יוזמה כמו הר הכסף גם אתם בעצמכם תמצאו לא מעט כספים אבודים, אז למה שתוותרו על כך? כל אחד מאיתנו עובד שעות נוספות במשך שנים רבות ולכן ברור מדוע כולנו היינו רוצים שלפחות אותם חסכונות שיש לנו לא ילכו לאיבוד. לכן, אם חשוב לכם לחפש את הכספים שמגיעים לכם ואם אתם רוצים ליהנות מכל החסכונות שעשיתם לאורך השנים, כדאי יהיה לבדוק אם גם לכם מגיעים כספים מגורמים שונים.

כל מה שצריך לדעת על הר הכסף

מהן הסיבות שיכולות להוביל לכסף אבוד?

לא סתם נאמר באתר של  birdclubsvaשהיוזמה של הר הכסף היא למעשה לאתר עבורנו, האזרחים הפשוטים שעובדים כל כך קשה, את הכספים האבודים שלנו. עם זאת, האם עצרתם פעם לחשוב איך יכול להיות שיש כספים אבודים? זה הרי כל לכך סותר את ההתנהלות של כולנו בחיי היום יום! העניין הוא שכולנו בטוחים שאנחנו מאוד מסודרים ושאנחנו באמת עושים הכול כדי לנהל את הכספים שלנו בצורה נכונה, אז איך יכול להיות שבדרך איבדנו כספים רבים? יכולות להיות לכך כמה סיבות טובות והן:

 1. מעבר בין דירות
 2. הגירה לחו”ל
 3. שינויים בבעלות החברה
 4. החלפתו של סוכן ביטוח אחד באחר

ובנוסף לכך, זה גם יכול להיות כסף ששייך למעשה לקרוב משפחה שנפטר וכעת אתם יכולים לרשת אותו. אתם יודעים כמה סיפורים יש על זוגות הורים שחסכו כספים כל השנים ורק כאשר הם הלכו לעולמם נתגלה הדבר ליורשים? הבעיה היא שבדרך כלל חברות הביטוח שאצלן עושים את החסכונות הללו לא טורחות לחפש את היורשים מיוזמתם. לכן, רק יורשים שפונים אל הר הכסף ומבקשים ממנו לבדוק עבורם האם קיים חיסכון אבוד כזה שמגיע להם באמת יכולים למצוא לא מעט כספים. חשוב לדעת שבדרך כלל במקרים של חסכונות כאלה מדובר על לא מעט כסף, אז מה פתאום שתוותרו על כך? לעיתים מדובר אפילו על עשרות אלפי שקלים שההורים חסכו לאורך שנים רבות ואין ספק שכל אחד ישמח לגלות שמחכה לו מתנה מקסימה שכזו.

 

מה כדאי לעשות עם הכסף?

ראשית, כדאי לקחת בחשבון שלפעמים הר הכסף זה לא גוף שפועל מאוד מהר ולכן יכול להיות שיהיה עליכם לחכות מעט מהרגע שבו תגישו את בקשת הבדיקה ועד קבלת התוצאות. שנית, מהרגע שבו הכסף יעבור לחשבון שלכם אתם תהיו היחידים שמחליטים מה לעשות איתו, כי זה הרי החיסכון שלכם! יש אנשים שמצאו בעזרת הר הכסף אלפי שקלים וכך מימנו את החלפת הרכב, את השיפוץ בבית או אפילו את הטיול שעליו הם חלמו מזה שנים רבות. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים על אפשרויות שונות ואין ספק שהשמיים הם הגבול. לכן, אם חשוב לכם ליהנות מהכסף הזה או להשקיע אותו בכל דבר שתרצו – אין סיבה לדחות את הבירור שהר הכסף יכול לעשות עבורכם. לא מדובר על השקעה גדולה מידי מבחינתכם וגם לא תצטרכו לחסוך פרטים אישיים מידי כדי שהחיפוש ייצא לדרך, אז למה אתם עדיין מחכים עם התחלת התהליך המבורך הזה?

מוגש בשיתוף שופיס –https://www.shopis.co.il

 

Read More
צילום ראשית Blogging 

צילום מקצועי לכל סוגי האירועים

אירועים שונים דורשים מאיתנו תכנון מקצועי ומדויק כי אם יש משהו בטוח, זה שכאשר מפיקים אירוע מדברים על הוצאה כלכלית לא קטנה ועל התרגשות עצומה. לכן ברור מדוע גם אתם רוצים שהחגיגה הקרובה שלכם תהיה מוצלחת במיוחד, מה שמעורר את השאלה גם איך תזכרו את כל העניין הזה. יכול להיות שהיום, כאשר אתם שקועים בהפקת האירוע, זה נראה לכם כמו משהו שלא תוכלו לשכוח, אך האמת היא שהדברים נעלמים מהזיכרון הרבה יותר מהר ממה שנדמה לנו. לכן כדאי לחשוב על הזמנת שירותי צילום אירועים של רפי פרזי כי בסופו של דבר, הצלם באירוע הוא האדם שיקבע איך תזכרו את החגיגה כולה.

צילום

 

מאיפה מתחילים את החיפוש אחר הצלם הטוב ביותר שיש?

 צילום אירועים זה מסוג אותם הדברים שלא כל אחד יוכל לעשות עבורכם ולכן בהחלט כדאי להשקיע זמן ומחשבה בבחירת איש המקצוע הטוב ביותר שיש. משמעות הדברים היא שכדאי לכם, לפני הכול, לראות כמה שיותר תמונות שצילם באירועים אחרים אותו צלם כי כך תוכלו להבין טוב יותר האם יש לכם למה לצפות ממנו או לא. בנוסף, חשוב לברר מזה כמה שנים עוסק הצלם בצילום אירועים, האם יש מי שיוכל להמליץ עליו בחום והאם הוא יוכל לתת לכם גם שירות של צילום סרטוני וידאו מהאירוע. לא כל הצלמים מציעים שירות כזה ולא כולם יצלמו אתכם גם לפני תחילת החגיגה. לכן חשוב לדבר עם הצלם מראש על כל הפרטים כדי להבין שאתם בוחרים את איש המקצוע המושלם עבורכם.

 

שירותי צילום במחירים טובים

 הזמנת שירותי צילום אירועים זו נראתה לכם תמיד כמו הוצאה כלכלית גדולה מידי? הייתם בטוחים שזה יקר וכי לא תוכלו לעמוד בעלויות? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. בימינו, כאשר משווים בין כמה מחירים של מספר צלמים שונים ניתן לחסוך לא מעט אחוזים. לכן, אם חשוב לכם שההוצאה הכלכלית על נושא הצילום והתיעוד באירוע לא תהיה גבוה מידי, כל שעליכם לעשות הוא לקבל מספר הצעות מחיר במקביל. מצד שני, כדאי כמובן לזכור שלא תמיד הצלם הזול ביותר הוא הבחירה הנכונה כי לעיתים מי שגובה מחירים נמוכים מאוד עלול גם לתת לכם שירות שאינו מספיק מקצועי, אז למה שתתפשרו על כך? בדקו היטב בידי מי אתם מפקידים את תיעוד וצילום האירוע שלכם כי זו הדרך הכי טובה שיש להבטיח שתצאו כמה שיותר מרוצים.

 

Read More
הר של כסף ראשית Blogging 

הר הכסף

לאורך כל החיים אדם צובר מזכרות וזיכרונות, אחד הדברים הפיזיים שאדם משאיר אחריו זה חשבונות בנק, חסכונות וכספים.

כאשר אדם מסוים נפטר נשארים קרובי משפחתו עם פערי מידע רבים אודותיו, אם אותו אדם נפטר בפתאומיות וודאי המידע הגלוי שנשאר אחריו מתמעט ובני משפחתו נאלצים לחפש אחר הדברים שהשאיר אחריו.

בין אם אדם נפטר בפתאומיות ובין שהיה אדם שלא הרבה לדבר על הדברים שהוא עתיד להשאיר אחריו נאלצים קרוביו וממשיכיו לחפש אחר הכספים שהשאיר. עד לפני כמה שנים כפי שניתן לקרוא באתר שופיס הדבר היה בגדר חלום, לא הייתה שום אפשרות ריאלית לחפש אחר חשבונות הבנק של אדם מסוים באופן מרוכז, מה שאומר שכדי לאתר את חשבונותיו של אדם מסוים היו צריכים הקרובים שהשאיר אחריו לעבור מסכת שלמה ותהליכים ארוכים על מנת למצוא את החשבונות שהיו ברשותו.

לפני כחמש שנים, בשנת 2013, הוקם אתר הר הכסף במטרה להנגיש לציבור מידע שעד לאותו העת היה נסתר מענייהם, המידע שכל אזרח בישראל יכול לקבל באתר הר הכסף מתחלק לכמה קריטריונים כשאחד מהם הוא איתור חשבונות בנק הרשומים על שם קרוב שנפטר כמו שניתן לקרוא במאמר הזה.

הר של כסף

איתור חשבונות של קרוב שנפטר

חיפוש חשבונות של קרוב משפחה שנפטר מתבצע באמצעות הזנת פרטי הנפטר, מועד פטירתו ומספר פרטים אודות הקרוב, לאחר החיפוש יקבל האדם שהזין את הפרטים רשימה של הבנקים בהם היה לנפטר חשבונות בנקים, האתר לא מספק מידע מעבר לדרכי תקשורת עם הבנק כדי למנוע רמאיות וגניבת כסף.

כדי לברר על הכסף יש להגיע לבנקים המדוברים עם מסמכים מסוימים של הנפטר ולקבל פרטים נוספים על הכסף והחשבונות הקיימים, כדאי לדעת שחיפוש באתר הר הכסף אודות פרטים של נפטר מסוים נמנים ואינם יכולים לעלות על עשרה ניסיונות, לכן יש להצטייד בכל המידע והטפסים מבעוד מועד .

הסרת מידע ממנוע החיפוש

חשוב לדעת שאדם יכול להוציא חשבונות מסוימים שלו ממנוע החיפוש, אם הוא לא רוצה שהמידע אודות חשבונותיו יהיה באתר הר הכסף, הוא יכול לפנות לבנק ולבקש להסיר את המידע אודות חשבונותיו ממנוע החיפוש, תוך זמן של פחות מחודשיים בקשתו תענה והחשבונות אותם ביקש להסיר ממנוע החיפוש לא יופיעו שם לצמיתות.

אפשרויות נוספות בהר הכסף

כמו שכבר הוזכר, בנוסף לאיתור חשבונות של נפטרים, יכול כל אזרח בישראל להיכנס לאתר הר הכסף ולמצוא חשבונות או פיקדונות בנק שאינם פעילים ברשותו, זאת אומרת בבנקים בישראל שוכבים סכומים עצומים של כסף מבלי שבעליהם באים לדרוש אותם.

עד להשקת אתר הר הכסף אף אחד לא יכול היה לדעת שברשותו כסף הנמצא בחשבון או פיקדון באחד הבנקים בישראל, אך מעת השקת האתר יכול כל אחד לקבל רשימה של חשבונות ופיקדונות השייכים לו ולא נראתה בהם תנועה כבר תקופה ארוכה.

רוצים לקרוא עוד? היכנסו עכשיו!

http://www.ontariodirectory.net

Read More
תשלום מיסים Blogging 

מתי באמת כדאי לפנות אל עורך דין מיסים?

מהרגע שבו אנחנו הופכים להיות אנשים בוגרים ונכנסים אל מעגל העבודה האמיתי בישראל אנחנו מתחילים לשלם מיסים. לרוב מי שעובד בתור שכיר פחות מתעסק בעניין הזה, כי הכול קורה לו באופן אוטומטי ובדרך כלל הוא משלם את כל המיסים הנדרשים מבלי להיות מודע לכך. לעומת זאת, מי שעובד בתור עצמאי נאלץ, בין אם ירצה בכך ובין אם לא, להיות מודע יותר לנושא של תשלומי מיסים, בין אם מדובר על המע”מ, על מס ההכנסה או אפילו על הביטוח הלאומי כפי שניתן לקרוא כאן. המדינה שלנו היא מדינת רווחה וכתוצאה מכך לא רק שאנחנו משלמים מיסים, אלא ברוב המקרים המיסים גם גבוהים מאוד. זה למעשה מה שגורם לא פעם לאנשים מסוימים לנסות לשלם פחות, לא לשלם בכלל ואפילו לשקר ולהסתבך סביב העניין הזה. זה נשמע לכם מוכר כי זה קרה גם לכם, בכוונה או שלא בכוונה? אם כך, איש המקצוע שאיתו אתם צריכים להתייעץ הוא עורך דין מיסים, ויפה שעה אחת קודם.

תשלום מיסים.jpg 2

איך עורך דין מיסים יוכל לעזור?

ראשית, כמובן שלכל עורך דין מיסים יש את שיטת העבודה שלו ולכן חשוב לבדוק אל מי אתם פונים. שנית, אין ספק שעורך דין שלמד את התחום הזה יוכל לסייע לכם יותר ממה שנדמה לכם, פשוט כי הוא מכיר את החוקים. בשלב הראשון עוה”ד שלכם ירצה לפגוש אתכם ויבקש את כל המסמכים שיש לכם – והכול על מנת שהוא יוכל להבין לעומק במה דברים אמורים. בצורה כזאת, ובהתאם לכל החומר שתציגו מולו, הוא יוכל לבנות ביחד איתכם את הדרך הנכונה להתמודד עם המצב. האם אתם באמת אשמים? או שאולי זו טעות של רשות המיסים? האם יש אפשרות להגיע לפשרה או שאתם צריכים להתחיל לבנות את תיק ההגנה שלכם? עו”ד טוב יידע לעזור לכם לא רק לגבי בחירת דרך הפעולה אלא הוא גם יסייע לכם למצוא את הדרך הכי טובה לצמצם את העונש.

 

חשוב לבחור עו”ד מקצועי ומנוסה

יש הרבה מאוד עורכי דין שעוסקים בתחום המיסים בישראל אך לא לכל אחד מהם יש מספיק ידע, ניסיון והבנה. לכן ברור מדוע אתם מעדיפים לבדוק בנחת לאיזה איש מקצוע אתם חושבים לפנות, כי בנושא הזה לא כדאי לכם לקחת סיכונים מיותרים. העניין הוא שאם אתם צריכים להגן על עצמכם ורוצים למזער את הנזק ואת העונש שתקבלו, התיק שלכם חייב להיות מופקד בידי עו”ד מצוין. לכן שווה לקרוא אודותיו מידע ולעשות כמה שיותר בירורים, כי מה פתאום שתפנו אל האדם הראשון שאת שמו תראו באינטרנט? עוה”ד שלכם צריך להיות גם זמין לכל שאלה ועדיף שהוא גם יהיה אדם אדיב, כי אם אפשר לקבל שירות מקצועי וחייכני, מדוע להתפשר על פחות מזה?

מידע נוסף ניתן למצוא כאן.

 

Read More