מטבחי גינה בעידן המודרני 

אם יש לכם גינה יחסית גדולה ויפה אתם בוודאי מבלים בה לא מעט, במיוחד בעונת האביב והקיץ. מה יכול להיות נעים יותר מאשר לשבת בגינה? לראות את הילדים משחקים בה וגם לקיים בה ארוחות משפחתיות מפנקות? עם זאת, במידה וגם אתם מארחים מידי פעם את בני המשפחה שלכם, או את החברים הכי טובים, לארוחות בגינה, אתם בוודאי יודעים לומר עד כמה ההתארגנות לכך מראש מורכבת. צריך להביא את כל הדברים הנדרשים מהמטבח, בין אם מדובר על כלי הגשה, אוכל או משקאות. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, רוצים לשדרג את חייכם בגינה וכדאי שתדעו: מטבחי גינה הם הפתרון הכי טוב שיש. זה לא במקרה שניתן לראות היום בכל כך הרבה בתים מטבחי גינה איכותיים, כך שבהחלט יכול להיות שהגיע הזמן שגם אתם תתקינו מטבח כזה בגינתכם.

מאיפה מתחילים?

כמובן שככל שיש דרישה יותר גדולה למטבחי גינה כך גם ניתן לראות יותר ויותר סוגים של מטבחים. לכן עולה השאלה איך תוכלו לבחור את המטבח המושלם עבורכם והאם יש הבדל בין המטבחים השונים. ההמלצה שלנו היא לבדוק כמה שיותר פרטים לפני שאתם מוציאים את כרטיס האשראי שלכם ומשלמים, כי חשוב שתבחרו את המטבח המושלם עבורכם. לשם כך כדאי לכם תחילה לבחור את המקום שבו תעמידו את המטבח בגינה שלכם כי זה יעזור לכם להחליט, בין היתר, מה צריך להיות הגודל שלו. העניין הוא שיש היום מטבחי גינה מאוד גדולים לצד מטבחים יחסית קטנים ולכן חשוב שתדעו מה דרוש לכם מבחינת הנתונים הפיזיים. בנוסף, מאוד מומלץ לבדוק את שאלת העמידות, כי הדבר האחרון שאתם רוצים זה לקנות מטבח גינה בלא מעט כסף ולגלות תוך זמן קצר שהוא נהדר, מתמלא בחלודה או משחיר. לכן חשוב לבדוק איזו חברה אחראית על ייצור המטבח ובנוסף, מי יתקין לכם את המטבח בגינה? אל תנסו לעשות את זה לבד, כי אפילו אם יש לכם “ידיים טובות”, בסופו של דבר המומחים יתקינו את המטבח בצורה מקצועית, מהירה וטובה יותר.

כמה זה יכול לעלות לכם?

חשוב לדעת שבימינו, בתחום של מטבחי גינה מבית חסון מטבחים, השמיים הם הגבול מבחינת המחיר. אתם יכולים לקנות גם מטבח לגינה שלכם בעשרות אלפי שקלים ולכן חשוב שתחליטו מראש על איזה תקציב אתם עומדים. האם אתם באמת חייבים להוציא כל כך הרבה כסף על המטבח החדש שלכם? התשובה היא חד משמעית לא. היום, כאשר אתם יכולים גם לקנות מטבח זול יותר ועדיין להבטיח שהוא יהיה איכותי ומאובזר, אין שום סיבה לקנות את המטבח הכי יקר שיש. מה שכן, כמובן שכדאי לכם לברר מראש שהמטבח החדש יגיע עם אחריות לכמה שיותר זמן כי זה יעיד ברוב המקרים על האיכות שלו.

Read More
כל מה שצריך לדעת על הר הכסף ראשית Blogging 

הר הכסף וכל מה שאתם חייבים לדעת עליו

בשנים האחרונות כולנו שומעים את המונח הזה: “הר הכסף“, שכן יש לא מעט פרסומות שנעשות בתחום הזה. עם זאת, האם עצרת פעם לחשוב ולבדוק במה באמת דברים אמורים? והאם יצא לכם לחשוב שאולי גם לכם מגיעים כספים שונים? האמת היא, שלא תמיד אנשים עושים זאת כי הפרסומות נראות כאילו הן מיועדות למישהו אחר. עם זאת, כדאי שתדעו: בהחלט יכול להיות שבמסגרת יוזמה כמו הר הכסף גם אתם בעצמכם תמצאו לא מעט כספים אבודים, אז למה שתוותרו על כך? כל אחד מאיתנו עובד שעות נוספות במשך שנים רבות ולכן ברור מדוע כולנו היינו רוצים שלפחות אותם חסכונות שיש לנו לא ילכו לאיבוד. לכן, אם חשוב לכם לחפש את הכספים שמגיעים לכם ואם אתם רוצים ליהנות מכל החסכונות שעשיתם לאורך השנים, כדאי יהיה לבדוק אם גם לכם מגיעים כספים מגורמים שונים.

כל מה שצריך לדעת על הר הכסף

מהן הסיבות שיכולות להוביל לכסף אבוד?

לא סתם נאמר באתר של  birdclubsvaשהיוזמה של הר הכסף היא למעשה לאתר עבורנו, האזרחים הפשוטים שעובדים כל כך קשה, את הכספים האבודים שלנו. עם זאת, האם עצרתם פעם לחשוב איך יכול להיות שיש כספים אבודים? זה הרי כל לכך סותר את ההתנהלות של כולנו בחיי היום יום! העניין הוא שכולנו בטוחים שאנחנו מאוד מסודרים ושאנחנו באמת עושים הכול כדי לנהל את הכספים שלנו בצורה נכונה, אז איך יכול להיות שבדרך איבדנו כספים רבים? יכולות להיות לכך כמה סיבות טובות והן:

  1. מעבר בין דירות
  2. הגירה לחו”ל
  3. שינויים בבעלות החברה
  4. החלפתו של סוכן ביטוח אחד באחר

ובנוסף לכך, זה גם יכול להיות כסף ששייך למעשה לקרוב משפחה שנפטר וכעת אתם יכולים לרשת אותו. אתם יודעים כמה סיפורים יש על זוגות הורים שחסכו כספים כל השנים ורק כאשר הם הלכו לעולמם נתגלה הדבר ליורשים? הבעיה היא שבדרך כלל חברות הביטוח שאצלן עושים את החסכונות הללו לא טורחות לחפש את היורשים מיוזמתם. לכן, רק יורשים שפונים אל הר הכסף ומבקשים ממנו לבדוק עבורם האם קיים חיסכון אבוד כזה שמגיע להם באמת יכולים למצוא לא מעט כספים. חשוב לדעת שבדרך כלל במקרים של חסכונות כאלה מדובר על לא מעט כסף, אז מה פתאום שתוותרו על כך? לעיתים מדובר אפילו על עשרות אלפי שקלים שההורים חסכו לאורך שנים רבות ואין ספק שכל אחד ישמח לגלות שמחכה לו מתנה מקסימה שכזו.

 

מה כדאי לעשות עם הכסף?

ראשית, כדאי לקחת בחשבון שלפעמים הר הכסף זה לא גוף שפועל מאוד מהר ולכן יכול להיות שיהיה עליכם לחכות מעט מהרגע שבו תגישו את בקשת הבדיקה ועד קבלת התוצאות. שנית, מהרגע שבו הכסף יעבור לחשבון שלכם אתם תהיו היחידים שמחליטים מה לעשות איתו, כי זה הרי החיסכון שלכם! יש אנשים שמצאו בעזרת הר הכסף אלפי שקלים וכך מימנו את החלפת הרכב, את השיפוץ בבית או אפילו את הטיול שעליו הם חלמו מזה שנים רבות. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים על אפשרויות שונות ואין ספק שהשמיים הם הגבול. לכן, אם חשוב לכם ליהנות מהכסף הזה או להשקיע אותו בכל דבר שתרצו – אין סיבה לדחות את הבירור שהר הכסף יכול לעשות עבורכם. לא מדובר על השקעה גדולה מידי מבחינתכם וגם לא תצטרכו לחסוך פרטים אישיים מידי כדי שהחיפוש ייצא לדרך, אז למה אתם עדיין מחכים עם התחלת התהליך המבורך הזה?

מוגש בשיתוף שופיס –https://www.shopis.co.il

 

Read More
צילום ראשית Blogging 

צילום מקצועי לכל סוגי האירועים

אירועים שונים דורשים מאיתנו תכנון מקצועי ומדויק כי אם יש משהו בטוח, זה שכאשר מפיקים אירוע מדברים על הוצאה כלכלית לא קטנה ועל התרגשות עצומה. לכן ברור מדוע גם אתם רוצים שהחגיגה הקרובה שלכם תהיה מוצלחת במיוחד, מה שמעורר את השאלה גם איך תזכרו את כל העניין הזה. יכול להיות שהיום, כאשר אתם שקועים בהפקת האירוע, זה נראה לכם כמו משהו שלא תוכלו לשכוח, אך האמת היא שהדברים נעלמים מהזיכרון הרבה יותר מהר ממה שנדמה לנו. לכן כדאי לחשוב על הזמנת שירותי צילום אירועים של רפי פרזי כי בסופו של דבר, הצלם באירוע הוא האדם שיקבע איך תזכרו את החגיגה כולה.

צילום

 

מאיפה מתחילים את החיפוש אחר הצלם הטוב ביותר שיש?

 צילום אירועים זה מסוג אותם הדברים שלא כל אחד יוכל לעשות עבורכם ולכן בהחלט כדאי להשקיע זמן ומחשבה בבחירת איש המקצוע הטוב ביותר שיש. משמעות הדברים היא שכדאי לכם, לפני הכול, לראות כמה שיותר תמונות שצילם באירועים אחרים אותו צלם כי כך תוכלו להבין טוב יותר האם יש לכם למה לצפות ממנו או לא. בנוסף, חשוב לברר מזה כמה שנים עוסק הצלם בצילום אירועים, האם יש מי שיוכל להמליץ עליו בחום והאם הוא יוכל לתת לכם גם שירות של צילום סרטוני וידאו מהאירוע. לא כל הצלמים מציעים שירות כזה ולא כולם יצלמו אתכם גם לפני תחילת החגיגה. לכן חשוב לדבר עם הצלם מראש על כל הפרטים כדי להבין שאתם בוחרים את איש המקצוע המושלם עבורכם.

 

שירותי צילום במחירים טובים

 הזמנת שירותי צילום אירועים זו נראתה לכם תמיד כמו הוצאה כלכלית גדולה מידי? הייתם בטוחים שזה יקר וכי לא תוכלו לעמוד בעלויות? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. בימינו, כאשר משווים בין כמה מחירים של מספר צלמים שונים ניתן לחסוך לא מעט אחוזים. לכן, אם חשוב לכם שההוצאה הכלכלית על נושא הצילום והתיעוד באירוע לא תהיה גבוה מידי, כל שעליכם לעשות הוא לקבל מספר הצעות מחיר במקביל. מצד שני, כדאי כמובן לזכור שלא תמיד הצלם הזול ביותר הוא הבחירה הנכונה כי לעיתים מי שגובה מחירים נמוכים מאוד עלול גם לתת לכם שירות שאינו מספיק מקצועי, אז למה שתתפשרו על כך? בדקו היטב בידי מי אתם מפקידים את תיעוד וצילום האירוע שלכם כי זו הדרך הכי טובה שיש להבטיח שתצאו כמה שיותר מרוצים.

 

Read More
הר של כסף ראשית Blogging 

הר הכסף

לאורך כל החיים אדם צובר מזכרות וזיכרונות, אחד הדברים הפיזיים שאדם משאיר אחריו זה חשבונות בנק, חסכונות וכספים.

כאשר אדם מסוים נפטר נשארים קרובי משפחתו עם פערי מידע רבים אודותיו, אם אותו אדם נפטר בפתאומיות וודאי המידע הגלוי שנשאר אחריו מתמעט ובני משפחתו נאלצים לחפש אחר הדברים שהשאיר אחריו.

בין אם אדם נפטר בפתאומיות ובין שהיה אדם שלא הרבה לדבר על הדברים שהוא עתיד להשאיר אחריו נאלצים קרוביו וממשיכיו לחפש אחר הכספים שהשאיר. עד לפני כמה שנים כפי שניתן לקרוא באתר שופיס הדבר היה בגדר חלום, לא הייתה שום אפשרות ריאלית לחפש אחר חשבונות הבנק של אדם מסוים באופן מרוכז, מה שאומר שכדי לאתר את חשבונותיו של אדם מסוים היו צריכים הקרובים שהשאיר אחריו לעבור מסכת שלמה ותהליכים ארוכים על מנת למצוא את החשבונות שהיו ברשותו.

לפני כחמש שנים, בשנת 2013, הוקם אתר הר הכסף במטרה להנגיש לציבור מידע שעד לאותו העת היה נסתר מענייהם, המידע שכל אזרח בישראל יכול לקבל באתר הר הכסף מתחלק לכמה קריטריונים כשאחד מהם הוא איתור חשבונות בנק הרשומים על שם קרוב שנפטר כמו שניתן לקרוא במאמר הזה.

הר של כסף

איתור חשבונות של קרוב שנפטר

חיפוש חשבונות של קרוב משפחה שנפטר מתבצע באמצעות הזנת פרטי הנפטר, מועד פטירתו ומספר פרטים אודות הקרוב, לאחר החיפוש יקבל האדם שהזין את הפרטים רשימה של הבנקים בהם היה לנפטר חשבונות בנקים, האתר לא מספק מידע מעבר לדרכי תקשורת עם הבנק כדי למנוע רמאיות וגניבת כסף.

כדי לברר על הכסף יש להגיע לבנקים המדוברים עם מסמכים מסוימים של הנפטר ולקבל פרטים נוספים על הכסף והחשבונות הקיימים, כדאי לדעת שחיפוש באתר הר הכסף אודות פרטים של נפטר מסוים נמנים ואינם יכולים לעלות על עשרה ניסיונות, לכן יש להצטייד בכל המידע והטפסים מבעוד מועד .

הסרת מידע ממנוע החיפוש

חשוב לדעת שאדם יכול להוציא חשבונות מסוימים שלו ממנוע החיפוש, אם הוא לא רוצה שהמידע אודות חשבונותיו יהיה באתר הר הכסף, הוא יכול לפנות לבנק ולבקש להסיר את המידע אודות חשבונותיו ממנוע החיפוש, תוך זמן של פחות מחודשיים בקשתו תענה והחשבונות אותם ביקש להסיר ממנוע החיפוש לא יופיעו שם לצמיתות.

אפשרויות נוספות בהר הכסף

כמו שכבר הוזכר, בנוסף לאיתור חשבונות של נפטרים, יכול כל אזרח בישראל להיכנס לאתר הר הכסף ולמצוא חשבונות או פיקדונות בנק שאינם פעילים ברשותו, זאת אומרת בבנקים בישראל שוכבים סכומים עצומים של כסף מבלי שבעליהם באים לדרוש אותם.

עד להשקת אתר הר הכסף אף אחד לא יכול היה לדעת שברשותו כסף הנמצא בחשבון או פיקדון באחד הבנקים בישראל, אך מעת השקת האתר יכול כל אחד לקבל רשימה של חשבונות ופיקדונות השייכים לו ולא נראתה בהם תנועה כבר תקופה ארוכה.

רוצים לקרוא עוד? היכנסו עכשיו!

http://www.ontariodirectory.net

Read More
תשלום מיסים Blogging 

מתי באמת כדאי לפנות אל עורך דין מיסים?

מהרגע שבו אנחנו הופכים להיות אנשים בוגרים ונכנסים אל מעגל העבודה האמיתי בישראל אנחנו מתחילים לשלם מיסים. לרוב מי שעובד בתור שכיר פחות מתעסק בעניין הזה, כי הכול קורה לו באופן אוטומטי ובדרך כלל הוא משלם את כל המיסים הנדרשים מבלי להיות מודע לכך. לעומת זאת, מי שעובד בתור עצמאי נאלץ, בין אם ירצה בכך ובין אם לא, להיות מודע יותר לנושא של תשלומי מיסים, בין אם מדובר על המע”מ, על מס ההכנסה או אפילו על הביטוח הלאומי כפי שניתן לקרוא כאן. המדינה שלנו היא מדינת רווחה וכתוצאה מכך לא רק שאנחנו משלמים מיסים, אלא ברוב המקרים המיסים גם גבוהים מאוד. זה למעשה מה שגורם לא פעם לאנשים מסוימים לנסות לשלם פחות, לא לשלם בכלל ואפילו לשקר ולהסתבך סביב העניין הזה. זה נשמע לכם מוכר כי זה קרה גם לכם, בכוונה או שלא בכוונה? אם כך, איש המקצוע שאיתו אתם צריכים להתייעץ הוא עורך דין מיסים, ויפה שעה אחת קודם.

תשלום מיסים.jpg 2

איך עורך דין מיסים יוכל לעזור?

ראשית, כמובן שלכל עורך דין מיסים יש את שיטת העבודה שלו ולכן חשוב לבדוק אל מי אתם פונים. שנית, אין ספק שעורך דין שלמד את התחום הזה יוכל לסייע לכם יותר ממה שנדמה לכם, פשוט כי הוא מכיר את החוקים. בשלב הראשון עוה”ד שלכם ירצה לפגוש אתכם ויבקש את כל המסמכים שיש לכם – והכול על מנת שהוא יוכל להבין לעומק במה דברים אמורים. בצורה כזאת, ובהתאם לכל החומר שתציגו מולו, הוא יוכל לבנות ביחד איתכם את הדרך הנכונה להתמודד עם המצב. האם אתם באמת אשמים? או שאולי זו טעות של רשות המיסים? האם יש אפשרות להגיע לפשרה או שאתם צריכים להתחיל לבנות את תיק ההגנה שלכם? עו”ד טוב יידע לעזור לכם לא רק לגבי בחירת דרך הפעולה אלא הוא גם יסייע לכם למצוא את הדרך הכי טובה לצמצם את העונש.

 

חשוב לבחור עו”ד מקצועי ומנוסה

יש הרבה מאוד עורכי דין שעוסקים בתחום המיסים בישראל אך לא לכל אחד מהם יש מספיק ידע, ניסיון והבנה. לכן ברור מדוע אתם מעדיפים לבדוק בנחת לאיזה איש מקצוע אתם חושבים לפנות, כי בנושא הזה לא כדאי לכם לקחת סיכונים מיותרים. העניין הוא שאם אתם צריכים להגן על עצמכם ורוצים למזער את הנזק ואת העונש שתקבלו, התיק שלכם חייב להיות מופקד בידי עו”ד מצוין. לכן שווה לקרוא אודותיו מידע ולעשות כמה שיותר בירורים, כי מה פתאום שתפנו אל האדם הראשון שאת שמו תראו באינטרנט? עוה”ד שלכם צריך להיות גם זמין לכל שאלה ועדיף שהוא גם יהיה אדם אדיב, כי אם אפשר לקבל שירות מקצועי וחייכני, מדוע להתפשר על פחות מזה?

מידע נוסף ניתן למצוא כאן.

 

Read More
ראשית - הפלגות להוואי Blogging 

הפלגות להוואי

הזוגיות שלכם כבר מזמן לא מה שהיא הייתה בעבר? אתם לא רואים אחד את השנייה כי אתם עובדים קשה מידי ועסוקים באינספור משימות? אם כך, הגיע הזמן שתעצרו את המרוץ שבו אתם חיים, כי כל אחד מאיתנו זקוק קצת לחופשה, אווירה אחרת ונופים שונים. עם זאת, כדאי לזכור שלא תמיד חובה רק לקנות כרטיסי טיסה, כי אפילו אם מדובר על כרטיסים מוזלים, זה עדיין לא בילוי שיכול להתאים לכולם. כרטיסי הטיסה אומנם ייקחו אתכם ליעד כזה או אחר, אבל האם תיהנו מהדרך? לרוב התשובה לכך תהיה שלילית. לכן, אם חשוב לכם ליהנות גם מהדרך עצמה אנחנו מציעים לכם לחשוב על האפשרות של הפלגות, בין אם מדובר על הפלגות להוואי, לים התיכון או לכל יעד אחר שיכול להיות מעניין עבורכם. הפלגות כוללות לא רק הגעה למקומות מעניינים אלא גם דרך נהדרת שתהווה בילוי בפני עצמו, אז למה אתם מחכים? רוצים לקבל מידע נוסף? לחצו כאן.

הוואי

כך בוחרים חברת שייט טובה

יש בעולם לא מעט חברות שייט שמציעות הפלגות להוואי וליעדים אחרים בעולם. עם זאת, לא כל החברות מציעות לכם את הטוב ביותר שאפשר בתמורה למחיר שאתם עומדים לשלם ולכן אנחנו מציעים לכם לבדוק עם איזו חברת שייט תיסעו. האם אתם רוצים לבחור את חברת השייט הכי טובה שיש? או שמה שחשוב לכם זה יותר המחיר? מה שבטוח זה כדאי לבחור חברת שייט שמציעה, בין היתר, אניות מפאר מיוחדות, כי מה פתאום שתתפשרו על אנייה פשוטה מידי? כמו כן, מאוד מומלץ לבדוק שלחברת השייט שאליה אתם פונים יש את האישורים הנדרשים ואת כל הביטוחים שצריך, כי מה פתאום שתסכנו את עצמכם? הפלגות שונות, להוואי וליעדים אחרים, זו חופשה נפלאה ולכן לא כדאי שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר שהכסף שלכם יכול לקנות.

 

חדר שיהיה נעים לשהות בו

 

אם אתם יוצאים להפלגה, ובמיוחד אם מדובר על הפלגה שנמשכת יותר משבוע, אין ספק שכדאי שתעשו הכול כדי לקבל את התנאים הכי טובים שיש. זה אומר שכדאי יהיה להסתכל על מפת האנייה ולהבין איזה חדרים קיימים, מה ההבדל ביניהם ואיפה נמצא כל חדר שיכול להיות רלוונטי עבורכם. יש אומנם אפשר לבחור תמיד בחדר הכי זול שיש, אך מצד שני, אם זה אומר שהחדר לא יכלול חלון ואם זה בעייתי מבחינתכם, עדיף יהיה לוותר על הרעיון הזה. שימו לב שיש גם חדרים מאוד מפוארים שכוללים סוויטות של ממש, כך שאין ספק שאם אתם רוצים להתפנק, כדאי יהיה לבחור חדר מוצלח שכזה. כמובן שכדאי מאוד גם לבדוק כמה תשלמו והאם יש הנחות, מבצעים או מחירים מיוחדים, כי למה שתשלמו מחיר גבהו מידי? נופש שכולל הפלגה יעשה רק טוב לזוגיות שלכם ואין ספק שלא תצטערו על בחירה שכזו.

 

Read More
magic ראשית Blogging 

אמן חושים לאירועים

אם אתם מתכננים אירוע מסוים, בין אם מדובר ביום הולדת לאחד מבני המשפחה או החברים שלכם, בין אם מדובר באירוע מחויט בעבודה ואפילו אם מדובר באירוע עסקי שאתם רוצים להכניס לו תוכן מתאים, אתם וודאי מחפשים מה יכול להיות התוכן שירים לכם את האירוע ויגרום לכל אחד מהאורחים לזכור אותו לעתיד הרחוק, הופעה של אמן חושים יכול להתאים למה שאתם מחפשים בדיוק.

מהו אמן חושים

אמן חושים הוא סוג של קוסם למבוגרים המשלה את הקהל שיש לו כוחות על טבעיים, בזמן ההופעה אמן חושים מעלה אנשים מהקהל לבמה ומבצע טריקים הנראים לכל האנשים הצופים בו שהוא ניחן בכוחות על טבעיים שלא קיימים להם.

magic

מדוע כדאי להזמין אמן חושים לאירועים

גיל המשתתפים

לא משנה לאיזה אירוע תרצו להזמין אמן חושים, ההופעה שלו תהיה מותאמת לכלל המשתתפים באירוע, בדרך כלל גם אם מדובר ביום הולדת לקרוב משפחה וגם אם מדובר באירוע עסקי האנשים הנוכחים לא יהיו בני אותו הגיל ולכן התוכן שאתו תמלאו את האירוע צריך להתאים לכולם.

כיוון שאמן חושים משתמש בטריקים שלא נראים לנו הגיוניים, הישיבה בהופעה שלו מעניינת ומסקרנת אנשים בכל גיל, גם אנשים מבוגרים מאוד שמרגישים שכבר ראו ושמעו הכול וגם ילדים ובני נוער שעומדים נפעמים מול חוסר ההיגיון שהם רואים מולם על הבמה.

התאמה לאירוע

פעמים רבות האירוע עצמו אינו קשור להפעלה או להופעה שמזמינים בנוסף לנושא האירוע ואז קורה מצב שחלק מהאנשים הולך הביתה טרם הגעת האירוע לסיומו, לכן הזמנת אמן חושים חכמה במיוחד כאשר רוצים שהאורחים יישארו עד תומו של האירוע, כמו כן אמן חושים יכול לקשר את ההופעה והטריקים לאירוע שלשמו התכנסו האורחים.

למשל, אם האירוע הוא מסיבת יום הולדת, אמן החושים יכול לעשות טריקים שישימו את חתן או כלת המסיבה במרכז, או אם מדובר באירוע עסקי העוסק בקידום כלשהו ניתן לבקש מאמן החושים מראש לקשר את הופעתו לתחום או לנושא בו עוסק האירוע.

ישנן סיבות רבות נוספות מדוע כדאי להזמין אמן חושים לאירועים, במרכזן עומד הנימוק שאמן חושים יכול להתאים את עצמו לשלל אירועים ולכן הזמנתו מתאימה לרוב המוחלט של האירועים.

איך בוחרים אמן חושים לאירועים

כיוון שקיימים סוגים רבים של אמני חושים, יש לערוך בירור מוקדם אודות אמן החושים שברצונכם להזמין.

ראשית, כדאי להקליד במנוע החיפוש את מבוקשכם, זאת אומרת את המילים אמן חושים לסוג האירוע שברצונכם לעשות, לאחר קבלת התוצאות מומלץ קודם כל להיכנס לאתרים הממוקמים בין הראשונים ולקרוא אודות אמן החושים, ברוב האתרים של אמני החושים תוכלו לקרוא המלצות של לקוחות קודמים.

לאחר שבחרתם לכם אמן חושים שנראה לכם כמתאים לאירוע שלכם, כדאי ליצור אתו קשר בהקדם ולהזמין אותו לאירוע שלכם.

 

 

Read More
grill Blogging Photography 

גריל גז כל היתרונות

גריל גז כל היתרונות

כאשר אנחנו מנהלים מטבח של מסעדה, בית קפה או אולם אירועים מלאכת הבישול צריכה להיות מדויקת יותר מאשר בבית הפרטי שלנו ולעיתים היא יכולה להתברר כמשימה מורכבת מאוד. בשביל שנוכל לבשל כמויות אוכל גדולות מהר ובאופן איכותי ללא התפשרות על הטעמים אנחנו יכולים לבחור לצייד את המטבח שלנו באביזרי בישול ומכשירי חשמל איכותיים. כך למשל אנחנו יכולים לבחור שבמטבח המקצועי שלנו יהיה גריל גז איכותי. היתרונות של גריל מסוג זה הם רבים וכוללים בין השאר את היתרונות הבאים:

  • קל לנקות את הגריל
  • ניתן להכין על הגריל מגוון מאכלים מדגים ובשרים ועד פסטות או ירקות
  • צריכת האנרגיה של הגריל נמוכה יותר מאשר גריל חשמלי ולכן זול יותר להשתמש בו
  • ניתן לבשל על גריל מקצועי מסוג זה מספר מנות רב בכל פעם

היתרונות של הגריל המקצועי שמופעל באמצעות גז מאפשרים לבעלי עסקים רבים בתחום האוכל להעניק לקהל הסועדים שלהם אוכל באיכות הגבוה ביותר תוך עלות ייצור נמוכה יחסית.

גריל גז איכותי

 

לאיזה מטבחים גריל גז יכול להתאים?

גריל גז יכול להתאים לכל מטבח. אנחנו יכולים לקנות גריל מסוג זה שמתאים למטבחים פרטיים ואנחנו יכולים לקנות גם גריל מקצועי הפועל על גז גם לעסקים בתחום האוכל וההסעדה כמו מסעדות, בתי קפה, ברים, בתי מלון, אולמות אירועים, חברות קייטרינג, בתי חולים ועוד… . על פי הנאמר באתר הר הכסף, היתרון של הגריל המקצועי הזה הוא שניתן תוך זמן קצר ושימוש מופחת באנרגיה וכוח אדם להכין עליו שלל מאכלים באיכות הגבוה ביותר.

 

גריל גז ושיפור השירות בבית הקפה שלנו

גריל גז יכול לאפשר לנו לשפר את השירות שאנחנו מעניקים ללקוחות בבית הקפה שלנו. כאשר אנחנו רוצים לשפר את זמן הוצאות המנות בבית הקפה שלנו כך שהן יגיעו מהר יותר לשולחן של הסועדים לזמן יש תפקיד מרכזי. בגריל מסוג גריל גז מקצועי יכול להיות קל מאוד תוך מספר דקות בלבד להוציא מנה שלמה של עוף או דג בטריות וטעמים מעולים. הגז מתחמם מהר יותר מאשר חשמל ונוח מאוד לבשל באמצעותו מגוון מאכלים בעלי מרקם וטקסטורה שונה.

 

גריל גז ושיפור איכות האוכל במסעדה שלנו

גריל גז יכול לשפר מאוד גם את איכות האוכל שיש במסעדות רבות. אם אנחנו רוצים לשפר את איכות האוכל במסעדה שלנו אנחנו צריכים להשקיע במטבח בו אנחנו מבשלים את המנות שלנו. באמצעות גריל הפועל על גז נוכל להכין מהר יותר מנות שונות כך שהן יגיעו טריות יותר ומהר יותר לשולחן של הלקוחות השונים במסעדה. הגריל עצמו נוח מאוד לתפעול והוא לא דורש הרבה עבודות תחזוקה אלא בעיקר שמירה על הניקיון שלו לאורך זמן. מומלץ בסוף כל משמרת במסעדה שלנו לנקות אותו ולוודא שהגז לא נשאר דולק – לשם הבטיחות.

https://www.bbq.co.il/

Read More