הר של כסף ראשית Blogging 

הר הכסף

לאורך כל החיים אדם צובר מזכרות וזיכרונות, אחד הדברים הפיזיים שאדם משאיר אחריו זה חשבונות בנק, חסכונות וכספים.

כאשר אדם מסוים נפטר נשארים קרובי משפחתו עם פערי מידע רבים אודותיו, אם אותו אדם נפטר בפתאומיות וודאי המידע הגלוי שנשאר אחריו מתמעט ובני משפחתו נאלצים לחפש אחר הדברים שהשאיר אחריו.

בין אם אדם נפטר בפתאומיות ובין שהיה אדם שלא הרבה לדבר על הדברים שהוא עתיד להשאיר אחריו נאלצים קרוביו וממשיכיו לחפש אחר הכספים שהשאיר. עד לפני כמה שנים כפי שניתן לקרוא באתר שופיס הדבר היה בגדר חלום, לא הייתה שום אפשרות ריאלית לחפש אחר חשבונות הבנק של אדם מסוים באופן מרוכז, מה שאומר שכדי לאתר את חשבונותיו של אדם מסוים היו צריכים הקרובים שהשאיר אחריו לעבור מסכת שלמה ותהליכים ארוכים על מנת למצוא את החשבונות שהיו ברשותו.

לפני כחמש שנים, בשנת 2013, הוקם אתר הר הכסף במטרה להנגיש לציבור מידע שעד לאותו העת היה נסתר מענייהם, המידע שכל אזרח בישראל יכול לקבל באתר הר הכסף מתחלק לכמה קריטריונים כשאחד מהם הוא איתור חשבונות בנק הרשומים על שם קרוב שנפטר כמו שניתן לקרוא במאמר הזה.

הר של כסף

איתור חשבונות של קרוב שנפטר

חיפוש חשבונות של קרוב משפחה שנפטר מתבצע באמצעות הזנת פרטי הנפטר, מועד פטירתו ומספר פרטים אודות הקרוב, לאחר החיפוש יקבל האדם שהזין את הפרטים רשימה של הבנקים בהם היה לנפטר חשבונות בנקים, האתר לא מספק מידע מעבר לדרכי תקשורת עם הבנק כדי למנוע רמאיות וגניבת כסף.

כדי לברר על הכסף יש להגיע לבנקים המדוברים עם מסמכים מסוימים של הנפטר ולקבל פרטים נוספים על הכסף והחשבונות הקיימים, כדאי לדעת שחיפוש באתר הר הכסף אודות פרטים של נפטר מסוים נמנים ואינם יכולים לעלות על עשרה ניסיונות, לכן יש להצטייד בכל המידע והטפסים מבעוד מועד .

הסרת מידע ממנוע החיפוש

חשוב לדעת שאדם יכול להוציא חשבונות מסוימים שלו ממנוע החיפוש, אם הוא לא רוצה שהמידע אודות חשבונותיו יהיה באתר הר הכסף, הוא יכול לפנות לבנק ולבקש להסיר את המידע אודות חשבונותיו ממנוע החיפוש, תוך זמן של פחות מחודשיים בקשתו תענה והחשבונות אותם ביקש להסיר ממנוע החיפוש לא יופיעו שם לצמיתות.

אפשרויות נוספות בהר הכסף

כמו שכבר הוזכר, בנוסף לאיתור חשבונות של נפטרים, יכול כל אזרח בישראל להיכנס לאתר הר הכסף ולמצוא חשבונות או פיקדונות בנק שאינם פעילים ברשותו, זאת אומרת בבנקים בישראל שוכבים סכומים עצומים של כסף מבלי שבעליהם באים לדרוש אותם.

עד להשקת אתר הר הכסף אף אחד לא יכול היה לדעת שברשותו כסף הנמצא בחשבון או פיקדון באחד הבנקים בישראל, אך מעת השקת האתר יכול כל אחד לקבל רשימה של חשבונות ופיקדונות השייכים לו ולא נראתה בהם תנועה כבר תקופה ארוכה.

רוצים לקרוא עוד? היכנסו עכשיו!

http://www.ontariodirectory.net

Read More
תשלום מיסים Blogging 

מתי באמת כדאי לפנות אל עורך דין מיסים?

מהרגע שבו אנחנו הופכים להיות אנשים בוגרים ונכנסים אל מעגל העבודה האמיתי בישראל אנחנו מתחילים לשלם מיסים. לרוב מי שעובד בתור שכיר פחות מתעסק בעניין הזה, כי הכול קורה לו באופן אוטומטי ובדרך כלל הוא משלם את כל המיסים הנדרשים מבלי להיות מודע לכך. לעומת זאת, מי שעובד בתור עצמאי נאלץ, בין אם ירצה בכך ובין אם לא, להיות מודע יותר לנושא של תשלומי מיסים, בין אם מדובר על המע”מ, על מס ההכנסה או אפילו על הביטוח הלאומי כפי שניתן לקרוא כאן. המדינה שלנו היא מדינת רווחה וכתוצאה מכך לא רק שאנחנו משלמים מיסים, אלא ברוב המקרים המיסים גם גבוהים מאוד. זה למעשה מה שגורם לא פעם לאנשים מסוימים לנסות לשלם פחות, לא לשלם בכלל ואפילו לשקר ולהסתבך סביב העניין הזה. זה נשמע לכם מוכר כי זה קרה גם לכם, בכוונה או שלא בכוונה? אם כך, איש המקצוע שאיתו אתם צריכים להתייעץ הוא עורך דין מיסים, ויפה שעה אחת קודם.

תשלום מיסים.jpg 2

איך עורך דין מיסים יוכל לעזור?

ראשית, כמובן שלכל עורך דין מיסים יש את שיטת העבודה שלו ולכן חשוב לבדוק אל מי אתם פונים. שנית, אין ספק שעורך דין שלמד את התחום הזה יוכל לסייע לכם יותר ממה שנדמה לכם, פשוט כי הוא מכיר את החוקים. בשלב הראשון עוה”ד שלכם ירצה לפגוש אתכם ויבקש את כל המסמכים שיש לכם – והכול על מנת שהוא יוכל להבין לעומק במה דברים אמורים. בצורה כזאת, ובהתאם לכל החומר שתציגו מולו, הוא יוכל לבנות ביחד איתכם את הדרך הנכונה להתמודד עם המצב. האם אתם באמת אשמים? או שאולי זו טעות של רשות המיסים? האם יש אפשרות להגיע לפשרה או שאתם צריכים להתחיל לבנות את תיק ההגנה שלכם? עו”ד טוב יידע לעזור לכם לא רק לגבי בחירת דרך הפעולה אלא הוא גם יסייע לכם למצוא את הדרך הכי טובה לצמצם את העונש.

 

חשוב לבחור עו”ד מקצועי ומנוסה

יש הרבה מאוד עורכי דין שעוסקים בתחום המיסים בישראל אך לא לכל אחד מהם יש מספיק ידע, ניסיון והבנה. לכן ברור מדוע אתם מעדיפים לבדוק בנחת לאיזה איש מקצוע אתם חושבים לפנות, כי בנושא הזה לא כדאי לכם לקחת סיכונים מיותרים. העניין הוא שאם אתם צריכים להגן על עצמכם ורוצים למזער את הנזק ואת העונש שתקבלו, התיק שלכם חייב להיות מופקד בידי עו”ד מצוין. לכן שווה לקרוא אודותיו מידע ולעשות כמה שיותר בירורים, כי מה פתאום שתפנו אל האדם הראשון שאת שמו תראו באינטרנט? עוה”ד שלכם צריך להיות גם זמין לכל שאלה ועדיף שהוא גם יהיה אדם אדיב, כי אם אפשר לקבל שירות מקצועי וחייכני, מדוע להתפשר על פחות מזה?

מידע נוסף ניתן למצוא כאן.

 

Read More
magic ראשית Blogging 

אמן חושים לאירועים

אם אתם מתכננים אירוע מסוים, בין אם מדובר ביום הולדת לאחד מבני המשפחה או החברים שלכם, בין אם מדובר באירוע מחויט בעבודה ואפילו אם מדובר באירוע עסקי שאתם רוצים להכניס לו תוכן מתאים, אתם וודאי מחפשים מה יכול להיות התוכן שירים לכם את האירוע ויגרום לכל אחד מהאורחים לזכור אותו לעתיד הרחוק, הופעה של אמן חושים יכול להתאים למה שאתם מחפשים בדיוק.

מהו אמן חושים

אמן חושים הוא סוג של קוסם למבוגרים המשלה את הקהל שיש לו כוחות על טבעיים, בזמן ההופעה אמן חושים מעלה אנשים מהקהל לבמה ומבצע טריקים הנראים לכל האנשים הצופים בו שהוא ניחן בכוחות על טבעיים שלא קיימים להם.

magic

מדוע כדאי להזמין אמן חושים לאירועים

גיל המשתתפים

לא משנה לאיזה אירוע תרצו להזמין אמן חושים, ההופעה שלו תהיה מותאמת לכלל המשתתפים באירוע, בדרך כלל גם אם מדובר ביום הולדת לקרוב משפחה וגם אם מדובר באירוע עסקי האנשים הנוכחים לא יהיו בני אותו הגיל ולכן התוכן שאתו תמלאו את האירוע צריך להתאים לכולם.

כיוון שאמן חושים משתמש בטריקים שלא נראים לנו הגיוניים, הישיבה בהופעה שלו מעניינת ומסקרנת אנשים בכל גיל, גם אנשים מבוגרים מאוד שמרגישים שכבר ראו ושמעו הכול וגם ילדים ובני נוער שעומדים נפעמים מול חוסר ההיגיון שהם רואים מולם על הבמה.

התאמה לאירוע

פעמים רבות האירוע עצמו אינו קשור להפעלה או להופעה שמזמינים בנוסף לנושא האירוע ואז קורה מצב שחלק מהאנשים הולך הביתה טרם הגעת האירוע לסיומו, לכן הזמנת אמן חושים חכמה במיוחד כאשר רוצים שהאורחים יישארו עד תומו של האירוע, כמו כן אמן חושים יכול לקשר את ההופעה והטריקים לאירוע שלשמו התכנסו האורחים.

למשל, אם האירוע הוא מסיבת יום הולדת, אמן החושים יכול לעשות טריקים שישימו את חתן או כלת המסיבה במרכז, או אם מדובר באירוע עסקי העוסק בקידום כלשהו ניתן לבקש מאמן החושים מראש לקשר את הופעתו לתחום או לנושא בו עוסק האירוע.

ישנן סיבות רבות נוספות מדוע כדאי להזמין אמן חושים לאירועים, במרכזן עומד הנימוק שאמן חושים יכול להתאים את עצמו לשלל אירועים ולכן הזמנתו מתאימה לרוב המוחלט של האירועים.

איך בוחרים אמן חושים לאירועים

כיוון שקיימים סוגים רבים של אמני חושים, יש לערוך בירור מוקדם אודות אמן החושים שברצונכם להזמין.

ראשית, כדאי להקליד במנוע החיפוש את מבוקשכם, זאת אומרת את המילים אמן חושים לסוג האירוע שברצונכם לעשות, לאחר קבלת התוצאות מומלץ קודם כל להיכנס לאתרים הממוקמים בין הראשונים ולקרוא אודות אמן החושים, ברוב האתרים של אמני החושים תוכלו לקרוא המלצות של לקוחות קודמים.

לאחר שבחרתם לכם אמן חושים שנראה לכם כמתאים לאירוע שלכם, כדאי ליצור אתו קשר בהקדם ולהזמין אותו לאירוע שלכם.

 

 

Read More
grill Blogging Photography 

גריל גז כל היתרונות

גריל גז כל היתרונות

כאשר אנחנו מנהלים מטבח של מסעדה, בית קפה או אולם אירועים מלאכת הבישול צריכה להיות מדויקת יותר מאשר בבית הפרטי שלנו ולעיתים היא יכולה להתברר כמשימה מורכבת מאוד. בשביל שנוכל לבשל כמויות אוכל גדולות מהר ובאופן איכותי ללא התפשרות על הטעמים אנחנו יכולים לבחור לצייד את המטבח שלנו באביזרי בישול ומכשירי חשמל איכותיים. כך למשל אנחנו יכולים לבחור שבמטבח המקצועי שלנו יהיה גריל גז איכותי. היתרונות של גריל מסוג זה הם רבים וכוללים בין השאר את היתרונות הבאים:

  • קל לנקות את הגריל
  • ניתן להכין על הגריל מגוון מאכלים מדגים ובשרים ועד פסטות או ירקות
  • צריכת האנרגיה של הגריל נמוכה יותר מאשר גריל חשמלי ולכן זול יותר להשתמש בו
  • ניתן לבשל על גריל מקצועי מסוג זה מספר מנות רב בכל פעם

היתרונות של הגריל המקצועי שמופעל באמצעות גז מאפשרים לבעלי עסקים רבים בתחום האוכל להעניק לקהל הסועדים שלהם אוכל באיכות הגבוה ביותר תוך עלות ייצור נמוכה יחסית.

גריל גז איכותי

 

לאיזה מטבחים גריל גז יכול להתאים?

גריל גז יכול להתאים לכל מטבח. אנחנו יכולים לקנות גריל מסוג זה שמתאים למטבחים פרטיים ואנחנו יכולים לקנות גם גריל מקצועי הפועל על גז גם לעסקים בתחום האוכל וההסעדה כמו מסעדות, בתי קפה, ברים, בתי מלון, אולמות אירועים, חברות קייטרינג, בתי חולים ועוד… . על פי הנאמר באתר הר הכסף, היתרון של הגריל המקצועי הזה הוא שניתן תוך זמן קצר ושימוש מופחת באנרגיה וכוח אדם להכין עליו שלל מאכלים באיכות הגבוה ביותר.

 

גריל גז ושיפור השירות בבית הקפה שלנו

גריל גז יכול לאפשר לנו לשפר את השירות שאנחנו מעניקים ללקוחות בבית הקפה שלנו. כאשר אנחנו רוצים לשפר את זמן הוצאות המנות בבית הקפה שלנו כך שהן יגיעו מהר יותר לשולחן של הסועדים לזמן יש תפקיד מרכזי. בגריל מסוג גריל גז מקצועי יכול להיות קל מאוד תוך מספר דקות בלבד להוציא מנה שלמה של עוף או דג בטריות וטעמים מעולים. הגז מתחמם מהר יותר מאשר חשמל ונוח מאוד לבשל באמצעותו מגוון מאכלים בעלי מרקם וטקסטורה שונה.

 

גריל גז ושיפור איכות האוכל במסעדה שלנו

גריל גז יכול לשפר מאוד גם את איכות האוכל שיש במסעדות רבות. אם אנחנו רוצים לשפר את איכות האוכל במסעדה שלנו אנחנו צריכים להשקיע במטבח בו אנחנו מבשלים את המנות שלנו. באמצעות גריל הפועל על גז נוכל להכין מהר יותר מנות שונות כך שהן יגיעו טריות יותר ומהר יותר לשולחן של הלקוחות השונים במסעדה. הגריל עצמו נוח מאוד לתפעול והוא לא דורש הרבה עבודות תחזוקה אלא בעיקר שמירה על הניקיון שלו לאורך זמן. מומלץ בסוף כל משמרת במסעדה שלנו לנקות אותו ולוודא שהגז לא נשאר דולק – לשם הבטיחות.

https://www.bbq.co.il/

Read More